Skolinkis iš žmonių sutelktinėse platformose

paskolos is zmoniu

Paskolos iš žmonių

Idealiausia tai skolinkis iš žmonių, net tai buvo ir yra pigiausias pasirinkimas. Kodėl ir šį kartą nepasirinkti tai ką siūlo žmonės. Tarpusavio skolinimasis šiai dienai sparčiai populiarėja.

4.7/5
zmones zmonems

Žmonės žmonėms

Tik žmonės žmonėms, o ne bankai žmonėms gali pasiūlyti puikias paskolos sąlygas visiems gyvenimo atvejams. Be jokių abejonių tai yra geriausias pasirinkimas. Paskolu klubas atsiliepimai bus žemiau.

4.3/5

Viršuje yra bendrovės kurias atradome su geriausiomis skolinimosi sąlygomis. Čia skolinkis iš žmonių ir nepermokėk, nes sutelktinėse platformose viskas yra pigiau. Abi bendrovės gali skolinti nuo 300 eurų iki 10 000€. Palūkanų sąlygos gali šiek tiek skirtis, todėl toliau aprašysime plačiau apie kiekvieną iš jų.

Skolinkis iš žmonių su Finbee paskolų platforma

Kompanija kuri jau gan gerai žinoma visoje Lietuvoje. Skolinkis iš žmonių Finbee turi gerų atsiliepimų  ir teikia paskolą įvairioms reikmėms. Kokios tai paslaugos ir kokioms reikmėms būtų galima pasiskolinti išvardinsime žemiau. Pasiplanuokite ką galite dabar įsigyti su ypač patraukliu skolinimosi būdu. Populiariausi skolinimosi iš žmonių poreikiai:

 • Įsigyti naujai auto transporto priemonei.
 • Refinansavimas turimų vartojimo kreditų.
 • Savo namų remontui, apdailai ar buities įrangos įsigyjimui.
 • Kreditinių kortelių refinansavimas
 • Kitų įvardintų smulkių dalykų kurie bus pateikti paraiškoje.
 • Verslo paskola ir su ja susijusių poreikių.

Kaip matote skolintis iš žmonių galite įvairioms reikmėms. Pavyzdys dėl automobilio, kam taupyti ir laukti, kai jau galite turėt jį dabar. Sudėjus visus bandymus taupyti arba skolintis iš giminių, kai paskui turi jaustis jiems amžinai skolingas tikrai nėra gera išeitis.

Skolinimosi iš žmonių pavyzdys

Tarkime norite naujo automobilio kurio kaina rinkoje anot populiarių portalų siekia nuo 6000 eurų iki 7000 eurų. Taip pat kažkiek atsidedate papildomoms išlaidoms po pirkimo, kaip privalomas automobilio draudimas. Reikėtų nepamiršti ir einamų techninių darbų atlikti, tokių kaip pasikeisti tepalus ir kitus smulkius dalykus. 

is zmoniu

Toliau seka pats skolinimosi iš žmonių proceso pavyzdys. Finbee klientai gauna labai patrauklius pasiūlymus. Pasiskolinti su Finbee galite iki 10000€, bet šiuo atveju reikia paskolos iki 7000 eurų. Tokią paskolą galima gauti nuo 12 iki 60 mėnesių laiko tarpui. Pasiskaičiavę ir pasirinkę sau patraukliausią mokėjimo laikotarpį pradedate pildyti paraišką.

Paraišką pildykite atidžiai, kad neįsiveltu klaidų. Kiekviena klaida prailgins patikros laikotarpį. Galiu garantuoti, kad nepavyks apmauti kompanijos dėl gaunamų darbinių pajamų. Jei į Jūsų sąskaita darbovietė perveda 1000 eurų algos, tiek Finbee ir matys. Jei parašysite daugiau, bet reali situacija bus kitokia, tai bus ne jūsų naudai. 

Skolinkis iš žmonių su Paskolų klubas

Kita bendrovė kuri turi tai pat tokią pačią skolinkis iš žmonių sistemą yra Paskolų klubas. Kaip pati bendrovė teigia tai pats paskolų išdavimas pasikeitė. Tokia žinute norima pasakyti, kad tradicinius skolinimosi būdus, tokius kaip bankus ar panašias įstaigas keičia skolinimas iš žmonių.

“PaskoluKlubas.lt” veikia kaip tarpininkas tarp skolintojo ir paskolos gavėjo. Skolintojas investuoja savo pinigus į paskolas, gaudamas galimybę uždirbti iš palūkanų, todėl skolinkis iš žmonių su Paskolų klubas, tampa dar pigiau.

paskolos is zmoniu paskolu klubas

Įmonė veiklą pradėjusi nuo 2014 metų ir turi jau pritraukęs didelį investuotojų būrį. Pagal statistiką, vidutinės palūkanos siekia apie 17% vienai paskolai. Koks bus jūsų palūkanų dydis čia priklauso nuo kelių faktorių. Įprastai tai kiekvienam žmogui yra individualu.

Palūkanų dydį lems jūsų kredito reitingas. Jį galite susižinoti CreditInfo puslapyje. Jei paskolų ir kreditų neturite arba jei turėjote ir tvarkingai atsiskaitėte, dėl šio punkto tada galvos sukti neverta. Palūkanos bus mažesnės, nes pagal statistiką esate patikimas klientas.

Paskoluklubas paskola iš žmonių savybės plačiau

Visi kurie skolinasi iš Paskoluklubas turi žinoti, kad tai yra paskola iš žmonių. Šioje platformoje teikiamos taip pat įvarios paskolos. Tokios kaip:

 • Trumpalaikės paskolos kai paskola iki 1000 eurų.
 • Ilgalaikės paskolos, kai paskola yra viršija 3000€ ribą.
 • Vartojimo paskola be užstato.
 • Vartojimo paskola be užstato.

Šios paslaugos lengvai pritaikomos kiekvienam iš mūsų. Paskolu klubas  ir paskola iš žmonių plečia savo veiklą ir tobulėja kas dieną. Savo komandoje turi geriausius skolų iš ieškotojus. Kuri dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. 

Paskolu klubas atsiliepimai iš žmonių

Jei reikėtų trumpai apibūdinti visą įmonės darbą ir skolinimosi politiką tai manau būtų geriausia įvardinti visas savybes. Kad susidaryti bendrą vaizdą apie galimybę paskolą iš žmogaus.

 • Visas dėmesys skiriamas naujų klientų pritraukimui.
 • Visos paskolų rūšys nuo trumpalaikio iki ilgalaikio kredito.
 • Pinigų skolinimosi dydis yra nuo 300 eurų iki 10 000 eurų.
 • Kadangi skolina mažesnes sumas tai ir terminas prasideda nuo 6 mėnesių.
 • Visas procesas sutvarkomas internetu. Nereikia niekur papildomai eiti ar važiuoti.
 • Pats principas yra paskolos iš žmonių tarpininkaujant su investuotojais į paskolas.

Kadangi Paskolu klubas platforma yra viena iš seniausių, tai natūralu, kad turi ir daugiausia klientų. Atsiliepimai iš žmonių labai įvairūs, priklauso nuo to kurioje žmogus padėtyje. Jeigu mokėjo laiku, turėjo gerą kredito istoriją ir gavo palankias palūkanas tai atsiliepimai iš žmonių bus geriausi. 

Kita situacija su žmonėmis kurie neturėjo geros kredito istorijos arba turėjo, bet paėmę paskolą pradėjo nebemokėti ir ją susigadino. Kaip minėjome aukščiau jie turi labai gerų skolų iš ieškotojus. Gerumas yra tas, kad jus vistiek suras. Už kiekvieną pradelstą mėnesį atsiranda baudos ir vis didėja. Tad iš vienos pusės skolintis iš žmonių gali būti ir ne toks geras sprendimas. 

Tam yra parankiausias sprendimas, skolintis iš palyginti jauno rinkos dalyvio mūsų valstybėje, bet jau seno Skandinavijos šalyse. Palankios skolinimosi sąlygos gauti vartojimo paskola. Gauni tai ką matai paskola sumaniems:

skolinkis is zmoniu

Paskola sumaniems

Pasiskolinkite nuo 1000€ iki 10 000€ su 9,90% metinėmis palūkanomis.

4.5/5

0 thoughts on “Skolinkis iš žmonių sutelktinėse platformose

  • Vartojimo paskolos says:

   Esant skolose, vienintelis pasiūlymas būtų pradėti daugiau taupyti ir daugiau dirbti iki kol išlysite iš skolų.

 • Laba diena, mane domina paskola 200€ , kaip suprantu galima ir be pavevedimu, i rankas. Kokios galimybes jei gaunu ant vaiko 45€ ir bedarbio pasalpa 120€, nuo sausio tik pradesiu dirbti. Tad pakol kas nera oficalaus darbo. O koks pavizdziui uzstatas gali buti? Ar galimas vekselis ?

  • Vartojimo paskolos says:

   Jūsų atvejis yra kai nei vienas variantas netinka. Pirma tai nedirbantiems paskola neduodama. Antra, pašalpos nelaikomos pajamomis. Trečia, turint vaiką joks didesnis užstatas nepriimamas dėl galiojančių įstatymų.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>